Вітаємо Вас

Цей сайт створений для допомоги керівникам та фахівцям підприємств, на яких покладені обов'язки по організації роботи по охороні праці. Ми сподіваємось, що надана інформація допоможе Вам організувати свою роботу по охороні праці відповідно до нормативних документів, що діють в Україні.

Послуги 

Розділ Послуги описує всі види робіт, які ми можемо виконати відповідно до укладених з Вами договорів.

Навчання 

У розділі Навчання надано інформацію про наш навчально-курсовий комбінат і послуги по навчанню персоналу підприємств, установ, організацій з питань охорони праці та по професіях.

 Каталог

У розділі Каталог   приведено перелік основних документів, методичних матеріалів, журналів, плакатів і т.д., які  можна придбати у нас.

Оформлення замовлення

З розділу Оформлення замовлення   Ви дізнаєтесь, як правильно оформити замовлення послуг  безпосередньо на сайті.

Доставка та оплата

У розділі Доставка та оплата Ви знайдете всю необхідну інформацію про способи доставки замовлених послуг .

Про нас

У розділі  Про нас Ви знайдете всю необхідну інформацію про нашу адресу, місцезнаходження на карті. Також там знаходиться адреса електронної пошта і телефони по яких зможете з нами зв'язатися.

Пропонуємо послуги для підприємств та фізичних осіб підприємців

1. Організація служби охорони праці відповідно до ст. 13 Закону України про Охорону праці та створення системи управління охороною праці на підприємстві;

2. Виконання обов'язків інженера з охорони праці у порядку сумісництва, або на договірних умовах у фізичної особи підприємця, або на підприємстві з чисельністю працівників менше 50 осіб;

3. Забезпечення всією необхідною законодавчою та нормативно-технічною документацією згідно з вимогами Держпраці. Замовити документи можна на безпосередньо на сайті в розділі " Каталог". 

4. Допомога у підготовці посадових осіб та робітників з питань охорони праці та по професіях через спеціальний навчальний заклад ТОВ "НКК-Калуш "( детальніше можна дізнатись в розділі "Навчання" );

5. Підготовка необхідних документів для одержання дозволів на експлуатацію машин, механізмів підвищеної небезпеки та виконання робіт підвищеної небезпеки, подання декларацій;

6. Розробка повного пакету технологічних інструкцій, інструкцій з хорони праці, наказів, інших нормативних актів підприємств та організацій всіх видів діяльності;

7. Допомога у підготовці до візиту інспектора Держпраці (інспектора з охорони праці) та у виконанні виданого по результатах його перевірки припису;

11. Допомога у розслідуванні нещасних випадків на виробництві;

12. Проведення всіх видів електромонтажних робіт та робіт електровимірювальної лабораторії по вимірах опорів заземлення, ізоляції, петлі "фаза-нуль" та ін.

Надання послуг здійснюється згідно з підписаним договором. Вартість виконання робіт обговорюється окремо і залежить від специфіки підприємства та кількості працівників.

Замовити послуги можна безпосередньо на сайті в розділі  "Зворотній зв'язок ", або за телефоном 0673432461

Количество
и сумма товаров
в корзине

Новини

 01.01.2024 р.

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким, швидкої перемоги в теперішній війні. Слава Україні! Слава її героям-захисникам! Хай мир і злагода панують на нашій землі!

10.01.2023 р.


24.08.2022 р.

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! Слава Україні!

22.08.2022 р.

Ми продовжуємо працювати!

Надаємо методичну допомогу, як працювати у воєнний час.  

23.01.2022 р.

В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсах та професіях відповідно до переліку. (Перелік)