Про дозволи (із ст. 21 Закону України "Про охорону праці")

            ....Роботодавець  повинен  одержати  дозвіл  на  виконання  робіт підвищеної небезпеки  та  на  експлуатацію  (застосування)  машин, механізмів,  устаткування  підвищеної  небезпеки  (далі - дозвіл). Центральний  орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у  сфері  охорони  праці,  видає  дозволи на безоплатній основі на підставі  висновку  експертизи  стану  охорони  праці  та  безпеки промислового   виробництва   суб’єкта  господарювання,  проведеної експертно-технічними  центрами,  які  належать до сфери управління центрального   органу   виконавчої  влади,  що  реалізує  державну політику  у  сфері  охорони  праці,  або  незалежними  експертними організаціями,   які   забезпечують   науково-технічну   підтримку державного  нагляду  у сфері промислової безпеки та охорони праці. На   застосування   машин,   механізмів, утаткування  підвищеної небезпеки   виробник   або  постачальник  устаткування  підвищеної небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов'язань на постачання. Одержання дозволу не вимагається у разі експлуатації (застосування) устаткування підвищеної небезпеки, яке прийнято в експлуатацію з видачею відповідного сертифіката або щодо якого зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації, а також у разі реєстрації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.

        ....У  разі  коли  роботодавець  не  одержав зазначеного дозволу, місцевий    орган    виконавчої    влади   або   орган   місцевого самоврядування,  за поданням центрального органу виконавчої влади, що  реалізує  державну  політику  у  сфері  охорони  праці, вживає заходів  до  скасування  державної реєстрації цього підприємства у встановленому  законом  порядку за умови, якщо протягом місяця від часу  виявлення вказаних недоліків роботодавець не провів належних заходів з їх усунення.

           

Количество
и сумма товаров
в корзине

Новини

 01.01.2024 р.

Бажаю всім мирного неба над головою, злагоди та благополуччя Вам, Вашим рідним та близьким, швидкої перемоги в теперішній війні. Слава Україні! Слава її героям-захисникам! Хай мир і злагода панують на нашій землі!

10.01.2023 р.


24.08.2022 р.

Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, не має значення скільки нам років. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина і наше спільне майбутнє. І тільки разом ми можемо його змінити на краще. Зі святом вас! Слава Україні!

22.08.2022 р.

Ми продовжуємо працювати!

Надаємо методичну допомогу, як працювати у воєнний час.  

23.01.2022 р.

В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсах та професіях відповідно до переліку. (Перелік)