Про дозволи (із ст. 21 Закону України "Про охорону праці")

            ....Роботодавець  повинен  одержати  дозвіл  на  виконання  робіт підвищеної небезпеки  та  на  експлуатацію  (застосування)  машин, механізмів,  устаткування  підвищеної  небезпеки  (далі - дозвіл). Центральний  орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у  сфері  охорони  праці,  видає  дозволи на безоплатній основі на підставі  висновку  експертизи  стану  охорони  праці  та  безпеки промислового   виробництва   суб’єкта  господарювання,  проведеної експертно-технічними  центрами,  які  належать до сфери управління центрального   органу   виконавчої  влади,  що  реалізує  державну політику  у  сфері  охорони  праці,  або  незалежними  експертними організаціями,   які   забезпечують   науково-технічну   підтримку державного  нагляду  у сфері промислової безпеки та охорони праці. На   застосування   машин,   механізмів, утаткування  підвищеної небезпеки   виробник   або  постачальник  устаткування  підвищеної небезпеки отримує дозвіл до прийняття зобов'язань на постачання. Одержання дозволу не вимагається у разі експлуатації (застосування) устаткування підвищеної небезпеки, яке прийнято в експлуатацію з видачею відповідного сертифіката або щодо якого зареєстровано декларацію про готовність до експлуатації, а також у разі реєстрації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони праці.

        ....У  разі  коли  роботодавець  не  одержав зазначеного дозволу, місцевий    орган    виконавчої    влади   або   орган   місцевого самоврядування,  за поданням центрального органу виконавчої влади, що  реалізує  державну  політику  у  сфері  охорони  праці, вживає заходів  до  скасування  державної реєстрації цього підприємства у встановленому  законом  порядку за умови, якщо протягом місяця від часу  виявлення вказаних недоліків роботодавець не провів належних заходів з їх усунення.

           

Количество
и сумма товаров
в корзине

Новини

19.03.2021 р.

І знову зміни до порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію(застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Подивитись можна тут  

08.12.2020 р.

Державна служба України з питань праці затвердила план заходів зі здійснення державного нагляду (контролю) на 2021 рік. Скачати можна тут

10.03.2020 р.

       На сайті Кабміну опубліковано постанову від 03.03.2020 р. № 207 , якою внесено зміни до порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію(застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки. Скачати постанову можна тут.

23.01.2020 р.

     В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсах та професіях відповідно до переліку. (Перелік)

14.01.2020 р.

    В ТОВ "НКК-Калуш" приймаються заявки на навчання по курсу "Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті ПАОП 0.00-1.15-07". Термін навчання 5 днів. Підведення підсумків навчання з видачею посвідчення 21.01.2020 р. 

16.05.2019 р.

   Зміни до законодавства:
Постановою Кабміну від 17.04.19 р. № 337 прийнято постанову "Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків професійних захворювань та аварій на виробництві" , яка набирає чинності з 01.07.19 р.
  Скачати можна натиснувши на посилання. Друкований варіант можна придбати на сайті в розділі "Каталог" .